KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14232075
nr 1423 2075
Oidentifierad konstnär. Signerad, slussen. Olja på pannå, 70x60, yttermått inklusive ram: 79x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:35:57
100 kr
250 kr